Menu Close

Solidarumo bėgimas 2020

Jau antrus metus mūsų lopšelio – darželio „Vyturėlis“ bendruomenė dalyvavo Solidarumo bėgime, kurio tikslas – ugdyti vaikų socialinę atsakomybę, sąmoningumą ir solidarumą. Šiais metais surinkta parama buvo persiųsta organizacijai „Gelbėkit vaikus“ ir skirta Lietuvos vaikų dienos centrams bei nuo pandemijos nukentėjusiems ir iš Ukrainos emigravusiems vaikams, o ypač mergaitėms, kurios dėl visų neramumų šalyje patiria ypatingai daug pavojų.
Solidarumo bėgimui mūsų vaikai ruošėsi iš anksto: pasiruošė bėgimo takus darželio kieme, ieškojo rėmėjų už nubėgtus solidarumo kilometrus, skaitė Astrid Lindgren knygą „Pepė Ilgakojinė“. Šiemet bėgimo simboliu tapo Pepė Ilgakojinė švenčianti 75-ąjį gimtadienį. Bėgimas skirtas šiai progai paminėti ir kartu paskatinti vaikus šiuo iššūkių pilnu laikotarpiu išlikti stipriems, kokia buvo Pepė, bei solidarizuotis kilniems tikslams. Visi darželio vaikai savo solidarumo kilometrus bėgo darželio kieme, o “Drugeliai” – Plungės parke. Vikruoliams pavyko susipažinti su nuotaikingąja Pepe (priešmokyklinio ugdymo pedagogė Maria Vainauskienė) Plungės bibliotekoje.
Džiaugiamės surinkę ir paaukoję 456,46€. O   šaunieji “Skruzdėliukai” ir „Ančiukai“ surinko net po 100 €.
Dėkojame visiems vaikučiams ir jų rėmėjams dalyvavusiems Solidarumo bėgime ir savo auka prisidėjusiems prie šios gražios akcijos.
Audronės Norvaišienės inf.

Solidarumo bėgimo akimirkos

Skip to content