Menu Close

Akcija „Rieda ratai rateliukai 2020“

Rugsėjo 22 dieną mūsų darželyje vyko Respublikinės ikimokyklinių įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA), organizuojama respublikinė akcija „Rieda ratai rateliukai“, kurios metu paminėta Tarptautinė diena be automobilio. Ši akcija, tai galimybė nors vieną dieną atsisakyti automobilio ir sumažinti oro taršą, triukšmą bei eismo intensyvumą. Visa darželio bendruomenė, įgyvendindama sveikatingumo programą, puoselėdama sveikos gyvensenos tradicijas, bei ekologinį ugdymą, labai aktyviai įsijungė į šią akciją.
Šią dieną visi į lopšelį-darželį skubėjo pėsčiomis arba atvyko kuo įdomesnėmis ir įvairesnėmis „ratuotomis priemonėmis“ – paspirtukais, triratukais, riedlentėmis, riedučiais, balansiniais dviračiais, traukiamais ir stumiamais ratuotais žaislai, karučiais bei mašinėlėmis. Šiemet ratuotų priemonių turėjome kaip niekada daug ir smagu, kad geras oras leido mums aktyviai judėti visoje darželio teritorijoje.
Renginio organizatorės – direktoriaus pavaduotojos ugdymui Audronė Norvaišienė ir Nijolė Gasauskienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja Marina Vainauskienė ir ikimokyklinio ugdymo mokytoja Birutė Raudienė priminė vaikams taisykles, kurių reikia laikytis einant į darželį ar važinėjant dviračiu. Po smagios mankštos visi akcijos dalyviai savo „transporto priemones“ įveikė visoje darželio teritorijoje įrengtas trasas, savo jėgas išbandė smagiose estafetėse. Tiek maži, tiek dideli patyrė daug džiugių emocijų.
Audronės Norvaišienės inf. 
Skip to content