Menu Close

Projekto baigiamasis renginys

 
2014 m. lopšelyje-darželyje ,,Vyturėlis’’ vykdytas projektas ,,Vaikas –sveikos gyvensenos skatintojas šeimoje“. Lapkričio pabaigoje vyko metodinis  pasitarimas, kuriame dalyvavo rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų  pedagogai ir savivaldybės gydytoja O.Gerulskienė.
Projekto vadovės, priešmokyklinio ugdymo pedagogės G.Žilienė parengė pranešimą apie projekto įgyvendinimą, o V. Butkuvienė su ‚,Kiškučių“ grupės vaikais pravedė atvirą veiklą ,,Augu sveikas ir stiprus – džiuginu visus‘‘, kurios tikslas ugdyti vaikų sveiką gyvenseną.

Vaikai išklausė elektroninius laiškus su klausimais, kuriuos pateikė Gabrieliaus tėtis – Dalius Pečiulis, Saulutės mama – Aistė Einingė, gydytojas Algirdas Mačiuitis, darželio virėja Nijolė Želvienė. Vaikai prisiminė gražaus ir gero bendravimo bei konfliktų sprendimo būdus, gilino žinias apie burnos higieną, pakartojo saugaus elgesio gatvėje taisykles, aiškinosi įvairaus maisto grupių naudą organizmui, kalbėjo apie aktyvų laisvalaikį. Dauguma grupės vaikų laisvalaikiu šoka ir sportuoja. Renginio svečius savo šokiais džiugino Azzura Cofficceli ir Aurimas Pronskus. Vaikai lanko sportinių šokių užsiėmimus, jų vadovas Šarūnas Šiaučiulis. Plungės sporto mokyklos ,,Dziudo klubo“ treneris Antanas Kasteckas su savo auklėtinėmis Saulute Eininge, bei Izabele Blaževičiute parodė įdomią sportinę programą.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Vilija Butkuvienė

Skip to content