Menu Close

Vykdomas projektas „Vaikas – sveikos gyvensenos skatintojas šeimoje“

    

 

Atskubėjęs rugsėjis rudenėjančiu takeliu sukvietė vaikus į darželį. Mes, darželio pedagogai, toliau vykdome veiklą, numatytą tęstiniame projekte ,,Vaikas-sveikos gyvensenos skatintojas šeimoje”.  

 

Rugsėjo 23d. organizavome išvyką į Platelių nacionalinį parką ,,Giliuko ir Kaštoniuko taku”. Išvykos tikslas buvo susipažinti su parke augančiais medžiais, krūmais, paukščiais, apžiūrėti muziejuje esančius eksponatus: žvėris, paukščius, vabaliukus, drugelius… .Patirti daug džiugių emocijų, mokintis elgesio viešoje vietoje. ,,Kiškučių” ir ,,Saulučių” grupių vaikus lydėjo gidai Saulius ir Edita. Vaikams labiausiai patiko sodinti giliuką parke, stebėti medžius per dėdės Sauliaus žiūronus, apžiūrėti vilko, gulbių iškamšas. Dideliu ekskursiniu autobusu grįžome linksmi ir patenkinti, pilni gerų emocijų.

Rugsėjo 23d. priešmokyklinių ,,Kiškučių” ir ,,Saulučių” grupių tėveliai bei pedagogai dalyvavo susitikime su psichologe Birute Žiūraitiene. Psichologė papasakojo apie 6-7metų vaikų amžiaus ypatumus, vaikų psichinę sveikatą, atsakė į tėvelių klausimus.

Rugsėjo 30d. mūsų darželio pedagogės dalyvavo Respublikinės ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacijos ,,Sveikatos želmenėliai“ organizuotame seminare ,,Bendravimo ir bendradarbiavimo su šeima ypatumai, ugdant sveiką vaiką“, kurį vedė lektorė Silva Striunga. Lektorė pasidalijo savo darbo patirtimi, mokėmės spręsti vaikų konfliktus, aiškinomės situacijas, kurios kelia nerimą tėveliams ir pedagogams. Visų mūsų siekiamybė yra socialus, laimingas ir sveikas vaikas.

                                                                       Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Vilija Butkuvienė

proj1      

 

Skip to content