Menu Close

Judėjimo savaitė „Move week 2014“

    Spalio 3-ąją Plungės dvaro parko teritorijoje vyko masinis bėgimas-ėjimas, kurį organizavo Plungės sporto ir rekreacijos centras. Renginys buvo skirtas paminėti judėjimo savaitę „Move week 2014″ ir Kūno kultūros ir sporto dieną. Šiame renginyje dalyvavo ir mūsų lopšelio-darželio vaikai bei pedagogai.

      Plungės sporto ir rekreacijos centro direktoriaus pavaduotojas Evaldas Jocys pasveikino kūno kultūros mokytojus su jų švente ir visiems dalyviams palinkėjo gero starto. Prie sveikinimų prisidėjo ir Plungės rajono savivaldybės tarybos narė Asta Beierle Eigirdienė.

     „Kiškučių“ ir „Saulučių“ grupių vaikai su auklėtoja Gražina Žiliene šventės dalyvius pakvietė atlikti bendrą mankštą pagal dainelę „Sportuok!“. Po to prie starto linijos stojo susirinkę moksleiviai, kurie bėgo 2,5 km ilgio trasą. Pajudėjus pirmiesiems bėgikams, eilė atėjo mažiesiems dalyviams – vaikams iš darželių, kurie bėgo ir važiavo dviračiais trumpąją trasos dalį apie Oginskių rūmus. Be mūsų įstaigos renginyje dar dalyvavo vaikai iš „Saulutės” ir „Nykštuko” lopšelių-darželių. Visi mažieji bėgimo dalyviai sėkmingai pasiekė finišo liniją ir buvo apdovanoti saldžiais prizais.


 

Skip to content