Menu Close

ATRASK STEM GAMTOJE!

ERASMUS+ KA210  mažos apimties partnerysčių projektas

„Atrask STEM Gamtoje!“ (angl. „Discovering STEM in Nature!“)

Projekto laikotarpis: 2022-03-01 – 2023-04-30

Su džiaugsmu pranešame, kad Plungės lopšelis-darželis „Vyturėlis“ teikė projekto „Atrask STEM Gamtoje!“ (angl. „Discovering STEM in Nature!“) paraišką ir finansavimas buvo patvirtintas.

Mūsų įstaiga – šio projekto koordinatorė. Projektą vykdysime su šalimis partnerėmis: Turkija, Š. Makedonija, Estija. Projektas skirtas 3 – 6 metų vaikams.

Projekto tikslai:

  • Ugdyti vaikų supratimą apie gamtos reiškinius, pasitelkiant STE(A)M metodo elementus;
  • Ugdyti aplinkosauginį vaikų sąmoningumą;
  • Skatinti tausoti gamtą, suteikti žinių apie tvarius ir atsinaujinančius išteklius.

Tyrinėdami, ieškodami, atrasdami, pažindami bei kurdami vaikai įgis pasitikėjimo savo jėgomis, ugdysis kritinį mąstymą, gebės priimti sprendimus, pažins mus supantį pasaulį. Veiklų metu vaikams bus sudarytos sąlygos lavinti savo pojūčius. Projekto vykdymo metu su šalimis partnerėmis dalinsimės inovatyviais ugdymo metodais.

Projektas tęsis iki 2023 m. balandžio 30 d., o svečių iš užsienio turėtume sulaukti 2022 m. rugsėjo mėnesį. Šį projektą koordinuoja IU mokytoja Aušra Šetkauskienė ir direktorė Asta Baltuonienė, jo veiklų vykdymui ir tarptautiniams mobilumams pagal sutartį skirta 14 830 eurų.

Mūsų darželiui tai didžiulis pasiekimas, o kartu ir didelis iššūkis, kurį tikimės sėkmingai įveikti drauge su savo puikia nenuilstančia ir naujovėms atvira komanda, nuostabiais ugdytiniais bei jų tėveliais.

 

Skip to content