Menu Close

ŽIEMOS OLIMPIADA 2017

     Šiemet jau trečią kartą Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros asociacija (RIUKKPA) paragino šalies pedagogus kartu su vaikais pabūti gamtoje ir pažaisti žaidimus, kuriuos galime išbandyti tik žiemą. Asociacijos pedagogai pakvietė Lietuvos ikimokyklines įstaigas organizuoti „Ikimokyklinukų žiemos olimpiadą 2017“ savo įstaigose.
     Prie gražios iniciatyvos prisijungėme ir mes. Sausio 19 dieną du linksmi Besmegeniai – olimpiados simboliai (auklėtoja sveikatingumo programai Audronė Norvaišienė ir priešmokyklinio ugdymo pedagogė Nijolė Gasauskienė ) visus pakvietė sudalyvauti „Žiemos olimpiadoje 2017“.


     Vaikai į šventę atėjo pasipuošę olimpinių žiedų spalvų balionais. Žaidynės, kaip ir dera, prasidėjo šventiniu atidarymu. Garbingai buvo pakelta olimpinė vėliava, perskaityta olimpiečių priesaika, sušoktas draugystės šokis. Po atidarymo „olimpiečiams“ teko įveikti keturias rungtis: žirgų lenktynės ant Sartų ežero, biatlonas, sniego mūšis ir ledo ritulys. Visos užduotys buvo įveiktos nepažeidžiant olimpiečių priesaikos ir Olimpinių žaidynių principo – svarbu dalyvauti, o ne nugalėti. Šventės pabaigoje visi buvo apdovanoti diplomais, šventės įspūdžiais dalijosi gerdami šiltą arbatą. Olimpiados dalyviai patyrė daug teigiamų emocijų, pasidžiaugė žiemos sporto teikiamais malonumais.
 
Skip to content