Menu Close

VASARIS – SVEIKATOS MĖNUO

     Jau tapo tradicija mūsų lopšelyje-darželyje vasarį skelbti sveikatos mėnesiu. Ir šį vasarį darželyje netilo smagus šurmulys, džiaugsmingos vaikų emocijos ir sportinis azartas Kasdienes veiklas paįvairinome akcijomis, sveikatingumo renginiais, kurių metu kvietėme aktyviai sportuoti ir judėti.

 

     Vasario 10 dieną du „zuikučiai“ pakvietė vaikus į žiemos sporto šventę „Sniego šventė“. Po bendros mankštos, visi šventės dalyviai įveikė kliūčių ruožą. Reikėjo perlipti ir pralysti pro kliūtis, šokinėti lankais, „draugystės rogučių slalomas“ – bėgti įsikibus į šokdynę grupelėmis, mesti kamuoliukus į taikinį, čiuožti nuo kalniuko ir kt. Judrią veiklą užbaigėme jogos mankšta. Vėliau, kartu su Seniu Besmegeniu, visi gėrėme arbatą, piešėme ant sniego. Visos šventėje dalyvavusios grupės buvo apdovanotos padėkos raštais.

     Vasario 25 diena su įstaigos darbuotojais sveikos gyvensenos žiniomis dalinosi žolininkė, sveikos gyvensenos specialistė Vanda Balandienė. Lektorė skaitė paskaitą „Maistas, kuris gydo“.

     Vasaris baigsis, bet mūsų sveikatinimo veikla tęsis toliau. Mes, kaip visada, mankštinsimės, žaisim futbolą, regbį ir krepšinį, valgysim daržove, bėgiosime po kiemą, auginsime svogūnus ant palangės ir gardinsime jais košytę. Juk sveikai gyventi taip smagu!

Skip to content