Menu Close

Teatro dienos 2017

Teatras – paslaptingas, tikras, netikras pasaulis, kuriame spalvos ryškesnės, žodžiai garsesni, jausmai gilesni. Vaikystės teatre lengva juoktis ir pravirkti, blogį atskirti nuo gėrio, melą nuo teisybės. Teatras tą požiūrį formuoja savita, tikrųjų vertybių linkme.
Rašytoja Violeta Palčinskaitė yra pasakiusi: „Vaikas, į kurio galvelę įkrito tas amžina gėrio ir grožio grūdas, negali užaugti blogu žmogumi.“ Meno poveikis daro įtaką, vaiko emocinio intelekto ugdymui, estetinio skonio formavimui, ir net psichinei veiklai.
Ir mes, norėdami visa tai perduoti vaikams, kovo 30-31 dienomis minėjome Teatro dieną. Visos grupės paruošė spektaklius, kurie buvo parodyti „karalienės rūmuose“, o juos pristatė Princesė ir Fėja (auklėtoja Birutė Raudienė ir logopedė Sandra Rimkienė). Buvo parodyti spektakliai: „Pelėdžiukų“ gr. – „Sušalę zuikučiai“, „Saulučių“ gr. – „Šimtas zuikių “, „Boružėlių“ gr. – „Vištytės pyragas“, „Kačiukų“ gr. – „Baravykas Pagyrūnas“, „Viščiukų“ gr. – „Vištelė“, „Ančiukų“ gr. – „Obuolių maišas“.
Visuose spektakliuose atsispindėjo, kaip gėris nugali blogį. Po spektaklių vaikų laukė siurprizai ir padėkos raštai.
Auklėtoja Birutė Raudienė
                      
Skip to content