Menu Close

Svečiai iš Norvegijos

 

     2016 metų balandžio 27 dieną mūsų darželyje lankėsi svečiai iš Norvegijos. Tai Plungės rajono savivaldybės administracijos svekatinimo projekto partneriai iš Bjerkreimo komunos.

     Plungės rajono savivaldybės administracija nuo 2015 m. rugsėjo 3 d. pradėjo įgyvendinti projektą  ,,Sveikas jaunimas – Plungės rajono gerovės pagrindas“. Šio projekto tikslas – jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumo gerinimas ir plėtra Plungės rajono savivaldybėje, padedant sveikatos sistemos ir kitų sektorių specialistams ir jaunimui geriau orientuotis teikiamų paslaugų įvairovėje.

     Svečius sveikino mūsų darželio folklorinis ansamblis „Čičiruks“, kuriam vadovauja meninio ugdymo mokytoja Vida Vaitkuvienė. Korekcinės mankštos užsiėmimą su „Boružiukų“ grupės vaikučiais vedė auklėtoja sveikatingumo programai Audronė Norvaišienė. Svečiai apžiūrėjo ugdymo erdves ir įstaigos viduje, ir lauke. Domėjosi, kokia sveikatinimo veikla yra vykdoma mūsų įstaigoje. Viešnage likome patenkinti visi – ir svečiai, ir šeimininkai.

 

Skip to content