Menu Close

Rieda ratai rateliukai 2017

Respublikinė ikimokyklinių įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA), minėdama Europos judriąją savaitę ir Tarptautinę dieną be automobilio, pakvietė visas respublikos ikimokyklinio ugdymo įstaigas prisijungti ir savo įstaigoje organizuoti akciją „Rieda ratai rateliukai“.
     Rugsėjo 22 dieną į akciją aktyviai įsijungė ir mūsų daželio bendruomenė. Visi akcijoje dalyvavę vaikai turėjo „ratuotas priemones“: dviračius, paspirtukus, riedučius, riedlentes, lėlių vežimėlius, karučius, tempiamas mašinėles… Renginio vedėjos, direktoriaus pavaduotojos ugdymui Audronė Norvaišienė ir Nijolė Gasauskienė, priminė vaikams taisykles, kurių reikia laikytis važinėjant dviračiu. Pamokė, kur ir kaip reikia prisisegti atšvaitą. Dar kartą prisiminė šviesoforo spalvų reikšmes. Po smagaus apšilimo vyko „ratuotas“ paradas. Visa darželio teritorija buvo paversta gatvėmis su skiriamosiomis juostomis ir perėjomis.

     Priešmokyklinių grupių vaikai dalyvavo estafečių varžybose didžiajam prizui laimėti – kelionei į Žemaitijos nacionalinį parką Plateliuose. Nugalėjo draugystė – abi grupės keliaus į labai įdomią pažintinę kelionę. Šventės pabaigoje visi dalyviai atsigaivino vaisių sultimis.
Audronės Norvaišienės inf. Sandros Rimkienės iliustr.
         
Skip to content