Menu Close

Projektas „Mažais žingsneliais didžiojo futbolo link“

2015 metų lapkričio 2 d. – gruodžio 11 d. dalyvavome Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų Asociacijos (RIUKKPA), Lietuvos futbolo federacijos (LFF) ir Masinio futbolo asociacija (MaFA) iniciuotame projekte „Mažais žingsneliais didžiojo futbolo link“.
Projekto tikslas:atskleisti futbolo žaidimo integravimo galimybes į ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdomąjį procesą
Projekto metu glaudžiai bendradarbiavome su Plungės vaikų futbolo klubu „Žiogeliai“. Lapkričio 13 dieną  projektas „Mažais žingsneliais didžiojo futbolo link” startavo Nacionalinėje futbolo akademijoje vykusiu seminaru futbolo treneriams iš visos Lietuvos.https://www.youtube.com/watch?v=08_6ijmRbjI Šiame seminare dalyvavo ir „Žiogelių“ klubo treneris Giedrius Budginas. Patobulinęs žinias, treneris nuoširdžiai ir įdomiai dirbo su vaikais, vedė praktinius užsiėmimus projekto dalyviams, o pedagogai, kūrybiškai integravo futbolą į kasdieninį ugdymo procesą.

 
Buvo surengtos draugiškos „Futboliuko“ rungtynės tarp „Kiškučių“ ir „Saulučių“ grupių komandų, linksmųjų estafečių diena „Bėk greičiau, spirk tiksliau!“, šeimų piešinių paroda – konkursas „Mano draugas Futboliukas“.
Profesionalaus futbolo trenerio dalyvavimas kūno kultūros užsiėmimuose leido geriau atskleisti sporto šakos specifiką, padėjo įžvelgti individualius vaikų gebėjimus. Tikimės, kad ne vienas mūsų įstaigos ugdytinis papildys „Žiogelių“ gretas, taip užtikrins tolimesnes ugdymosi galimybes.

 

 
Skip to content