Menu Close

Plungės raj. darželinukų futbolo turnyras „FUTBOLIUKAS 2014″

Balandžio 10 d. vyko Plungės rajono darželinukų futbolo turnyras „Futboliukas 2014″, kurio pagrindinis tikslas – supažindinti vaikus su futbolu, skatinti jų norą sportuoti, žaisti ir aktyviai gyventi.

„Futboliukas 2014″ šventę organizavo darželio „Vyturėlis” direktoriaus pavaduotoja ugdymui Audronė Norvaišienė, „Saulutės” darželio priešmokyklinio ugdymo pedagogė Laima Ringienė, VFK „Žiogeliai” ir Plungės sporto ir rekreacijos centras.

Turnyro dalyvius pasveikino Lietuvos masinio futbolo asociacijos prezidentas Anatolijus Stecenko ir Telšių apskrities futbolo federacijos prezidentas Leonas Dunauskas, Plungės sporto ir rekreacijos centro direktorius Arvydas Viršilas, Plungės visuomenės sveikatos biuro direktorė Daiva Zablockienė.

Turnyre dalyvavo devynios komandos iš „Pasakos”, „Saulutės”, „Raudonkepuraitės”, „Rūtelės”, „Vyturėlio” ir „Nykštuko” darželių. Visos komandos buvo suskirstytos į tris grupes po tris komandas.
Geriausiai turnyre pasirodė mūsų lopšelio-darželio „Saulučių” grupės komanda, jie užėmė pirmą vietą ir iškovojo „Futboliukas 2014″ nugalėtojų taurę. Antrą vietą laimėjo taip pat mūsų lopšelio-darželio „Kiškučių“ grupės komanda, o trečią – lopšelio – darželio „Nykštukas“ „Drugelių“ grupės komanda. Sveikiname nugalėtojus!

   

Skip to content