Menu Close

MAŽŲJŲ OLIMPIADA 2015

Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA), Lietuvos Tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Asociacija „Sportas visiems“ paskelbė Lietuvos ikimokyklinių įstaigų projektą „Mažųjų olimpiada 2015“, kurio tikslas – populiarinti olimpines idėjas ikimokyklinukų tarpe, formuoti teigiamą požiūrį į kūno kultūrą ir sportą, tenkinti prigimtinį vaikų judėjimo poreikį, skatinti pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.

Šiemet šiame projekte dalyvauja ir mūsų lopšelis-darželis. „Mažųjų olimpiados“ I-asis etapas vyko balandžio 15 dieną 10.00 valandą mūsų įstaigos sporto salėje. Rungtyniavo dvi priešmokyklinių grupių komandos – „Kiškučiai“ ir „Saulutės“. Komandos iš 6 vaikų ir 2 pedagogų varžėsi dėl teisės atstovauti savo darželį baigiamajame „Mažųjų olimpiados“ renginyje, kuris vyks gegužės 16 dieną Kaune.

 

 

Komandos rungėsi penkiose sudėtingose rungtyse. Buvo fiksuojamas užduočių atlikimo laikas ir skiriami taškai. Sirgaliai taip pat neliko be darbo, visi audringai sirgo už savo komandas, o pertraukėlių metu atliko įvairias užduotis. Nors „Saulučių“ komandos sirgaliai buvo apdovanoti šauniausių sirgalių prizu, „Mažųjų olimpiados“ I-ąjį etapą, rezultatu 7 : 8, laimėjo „Kiškučių“ komanda. „Kiškučiai“ iškovojo teisę atstovauti savo darželį olimpiados finale. Jie gins netik mūsų darželio, bet ir Plungės miesto garbę, nes projekte dalyvauja vienintelis miesto darželis. Linkime jiems sėkmės!


Skip to content