Menu Close

Lietuvos mažųjų žaidynių I-as etapas

Paskutinę kovo savaitę užbaigėme Lietuvos mažųjų žaidynių I-ąjį etapą. Šio etapo metu vaikai dalyvavo aštuoniuose užsiėmimuose:  su lankais, kamuoliais, vienkartiniais indeliais,  virvėmis ir spalvotais žymekliais.  Užsiėmimus virtualiu būdu vedė skirtingų Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų treneriai, į pagalbą pasikvietę po auklėtinį. Per užsiėmimus vaikai turėjo progą ne tik ugdyti skirtingus judėjimo įgūdžius bei lavinti jų fizines ypatybes, bet ir susipažinti su kovos menais bei joga.
Pirmojo etapo tikslas –  supažindinti ir įtraukti ikimokyklinio amžiaus vaikus į jiems patrauklias fizinio aktyvumo veiklas, skatinti džiaugsmą sportuoti, bendrauti, patirti gerų emocijų ir nuo mažų dienų stiprinti sveikatą. Įstaigų ugdytojų prižiūrimi vaikai savarankiškai atliko rodomas užduotis, bėgiojo, šuoliavo per kliūtis, laipiojo, mėtė kamuolius, treniravo pusiausvyrą ir žaidė žaidimus, lavinančius įvairius judesius.
Nuo balandžio 1 dienos startuoja II–as žaidynių etapas.  Šio etapo metu kiekviena dalyvaujanti ikimokyklinio ugdymo įstaiga rengs Mažųjų žaidynių festivalius savo įstaigose. Mūsų darželyje Lietuvos mažųjų žaidynių  Festivalis vyks balandžio 27 dieną.
Skip to content