Menu Close

LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNIŲ 2020 I-asis etapas

Plungės lopšelis-darželis „Vyturėlis“ dalyvauja Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės 2019“, kurio organizatoriai Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Šis projektas – puiki priemonė skatinanti vaikų fizinį aktyvumą bei pozityvų požiūrį į kūno kultūrą ir sportą, supažindinanti su garbingo varžymosi idėjomis, bendravimo ir bendradarbiavimo galimybėmis. Projekto tikslas – didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį, ir skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.
Vasario 27 dieną mūsų darželyje praūžė LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNIŲ I-asis etapas.
Buvo daug triukšmo, juoko, linksmybių, gausybė rungčių ir smagių apdovanojimų .Pirmieji aktyviai, garsiai ir kovingai nusiteikę varžėsi „Saulučių“, „Kiškučių“, „Drugelių“ ir „Ančiukų“ grupių vaikučiai. Antrieji, ne mažiau aktyvūs – smagiose sportinėse rungtyse energingai, drąsiai ir puikiai nusiteikę dalyvavo „Pelėdžiukų“, „Kačiukų“, „Boružiukų“ ir „Skruzdėliukų“ grupių komandos. Smagią ir energingą dieną užbaigė mažųjų lopšelinukų komandos. „Bitučių“, „Varliukų“ ir „Voveriukų“ komandos – tikri šaunuoliai mūsų spalvingieji mažieji. Didžiuojamės jais!
Festivalį organizavo įstaigos pedagogų komanda: neformaliojo ugdymo mokytoja (fizinis ugdymas) Audronė Norvaišienė, ikimokyklinio ugdymo mokytojos Gražina Žilienė, Nijolė Gasauskienė, Regina Undaravičienė, Aušra Šetkauskienė, Dovilė Zabitienė ir Birutė Raudienė. Šventę vesti padėjo Jorio mama Dovilė Pečulienė bei Domo ir Tauro tėtis Mindaugas Tamošauskas. Ačiū jiems už energiją ir gerą nuotaiką.
Audronės Norvaišienės inf.

Festivalio nuotraukos:   1 dalis.

                                           2 dalis.

                                           3 dalis.

Skip to content