Menu Close

Išvyka į Kretingos žiemos sodą ir lopšelį-darželį „Ąžuoliukas“

Balandžio 1d. priešmokyklinės „Saulučių“ grupės vaikai, pedagogai išvyko į Kretingą. Kelionės tikslas: tenkinti vaikų pažintinius poreikius, plečiant įstaigos ryšius su socialiniais partneriais, kūrybinį bendradarbiavimą, skleidžiant gerąją darbo patirtį.

Pirmiausia apsilankėme Kretingos Žiemos sode. Iš gidės vaizdingo pasakojimo, sužinojome, kad Grafas Juozapas Tiškevičius 1875 metais pastatė oranžeriją ir joje įkūrė Žiemos sodą. Čia pamatėme auginamus augalus iš tolimiausių pasaulio kampelių: Indijos, Indonezijos, Brazilijos atogrąžinių miškų, Afrikos ir Meksikos dykumų. Didžiausią įspūdį vaikams paliko baseine plaukiojantys ryškiaspalviai japoniniai karpiai ir margaspalvė papūgėlė Barbora.

Po ekskursijos augalų karalystėje, nuvykome į Kretingos lopšelį-darželį „Ąžuoliukas“ su projekto „Mažiau šiukšlių“ renginiu „Saugokime ir mylėkime Žemę“, skirtu Žemės dienai paminėti.

Mus pasitiko „Ąžuoliukas“ trankiu maršu ir smagiu pasveikinimo koncertu.

Pasidžiaugėme darniu kolektyvu, šilta aplinka ir jaukumu įstaigoje. Pasikeitėme informacija, nutarėme ir toliau bendradarbiauti.

Viešnagę užbaigėme prie arbatos puodelio ir pyragėlių.

Grįžome laimingi, patyrę malonių įspūdžių, daug pamatę, sužinoję.   

 
                                                       

Skip to content