Menu Close

„Aš, tėtis ir mama – sportiška šeima!“

Gegužės 15 d. – Šeimos dienos rytą – dangumi plaukę lietaus debesys mūsų neišgąsdino. Subūrėme tėvelius po darbų ir surengėme nuotaikingą Šeimų sporto šventę.

Sportuoti smagiau – kai reikia varžytis. Tad į šventę atkeliavo „Boružėlių“ ir „Viščiukų“ grupių vaikučių šeimynos. Šeimas sportuoti kvietė Kiškiai Vikruoliai (auklėtojos: Dovilė Žalandauskienė ir Vaida Kriaučiūnaitė). Vedėjai (auklėtojai Irenai Lukšienei) paskelbus varžytuvių pradžią, Kiškiai tėvelius ir jų vaikučius pakvietė į mankštą.

 

Vėliau sekė smagios estafetės šeimoms: kamuolio varymas su šluota, lindimas pro lankus, kamuoliukų nešimas ir kt. Linksmai pasportavus, vaikai drauge su Kiškiais skyrė šokį mylimoms mamytėms. Nepamiršome ir tėtukų. Mažieji padeklamavo labai gražų eilėraštį „Mylimam tėveliui“. O kokia sporto šventė be apdovanojimų?

Vaikai įteikė mamoms ir tėčiams savo rankytėmis darytas dovanėles. O Kiškiai Vikruoliai apdovanojo visus medaliais ir padėkomis, už aktyvų dalyvavimą Šeimų sporto šventėje – „Aš, tėtis ir mama – sportiška šeima!“.

Auklėtoja Dovilė Žalandauskienė


Skip to content