Menu Close

Akcija „Rieda ratai rateliukai“

Respublikinė ikimokyklinių įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA), minėdama Europos judriąją savaitę ir Tarptautinę dieną be automobilio, pakvietė visas respublikos ikimokyklinio ugdymo įstaigas prisijungti ir savo įstaigoje organizuoti akciją „Rieda ratai rateliukai“. Renginio tikslas: skatinti vaikų fizinį aktyvumą, sudominant netradicine veikla, supažindinti su ekologiškomis susisiekimo priemonėmis.
Į akciją aktyviai įsijungė ir mūsų bendruomenė. Rugsėjo 22 dieną darželio kieme organizavome dviratukų, paspirtukų ir triratukų draugiškas lenktynes.

Renginio vedėjos, direktoriaus pavaduotojos ugdymui Audronė Norvaišienė ir Nijolė Gasauskienė, priminė vaikams taisykles, kurių reikia laikytis važinėjant dviračiu. Pamokė, kur ir kaip reikia prisisegti atšvaitą. Po pavienio starto, lenktynių trasą įveikė visi, kurie į darželį atsivežė savo „transporto priemones“. Be dviratukų, paspirtukų ir triratukų, lenktynėse dalyvavo ir riedlentininkai, bei vienas ekskavatorius. Kad įsitikintumėme, jog visi grįžome iš trasos sveiki, atlikome smagią mankštą. Renginio pabaigoje lenktynių dalyviai buvo apdovanoti medaliais, diplomais ir jėgas sugrąžinančiais gaiviaisiais gėrimais.
                                                                                                      
Skip to content